دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
17:23:36

خرید شارژ

خرید شارژ


کرکره برقی انواع مختلفی دارد که بسته به شرایط و سطح ایمنی آن از طرف مشتریان تقاضا می شود :

کرکره برقی خانگی
کرکره برقی خانگی نسبت به  انواع دیگر کرکره های برقی از امنیت کمتری برخوردار است و از جنس آلومینیوم است که داخل آن توسط فوم پر شده است که عایقی در برابر صدا است.

مجموعه ای از کرکره های برقی خصوصاً برای استفاده های خانگی وجود دارد. وزن کم و اندازۀ جمع و جور و عایق صدا بودن از خصوصیات اغلب این نوع کرکره های برقی است. کرکره ها طوری طراحی می شوند که تعادلی میان ایمنی، نور و دید به فضای بیرون ایجاد کنند.

کرکره برقی مکان های تجاری و مغازه ها

برای این مکان ها باید کرکره برقی ایمن باشد یعنی امکان چرخش حول یک محور را داشته باشد که می تواند یکپارچه یا سوخ دار باشند که همزمان قابلیت دید و ایمنی را فارهم کنند. این یک گزینه ای است که برای کاربردهای تجاری و صنعتی بسیار حائز اهمیت می باشد.

کرکره برقی پارکینگی

مزیتی که کرکره های برقی پارکینگی دارند این است که نه تنها امنیت و حفاظت کاملی فراهم می کنند بلکه  موجب صرفه جویی در فضای داخل پارکینگ ها نیز می شوند چراکه خودرو را با فاصلۀ بسیار اندکی از درب کرکره برقی می توان پارک نمود و این کار به هیچ وجه اختلالی در باز و بسته شدن درب به وجود نمی آورد. کرکره های برقی  توسط ریموت کنترل های استاندارد باز و بسته می شوند.

کرکره برقی ایمن تر مخصوص خانه و محل کار

در این محصول از پره های آلومینیومی دو پوسته ای استفاده کرده اند که باعث امنیت بیشتر می گردد و معمولا برای خانه هایی که نیازمند امنیت بیشتر هستند، دفاتر کاری که نیازمند امنیت متوسط یا برای استفاده در مکان های تجاری بسته به اندازۀ محل و میزان خطر موجود در هر کدام، استفاده می شود. این نوع کرکره های برقی می تواند از جنس کرکره های برقی یکپارچه یا سوراخ دار باشد که تعادلی میان امنیت و دید به فضای بیرون ایجاد می کنند.

 برخی از لوازم ُ قطعات و محصولات استفاده شده در ساخت کرکره برقی هوشمند عبارتند از:

* چشمی برای امنیت بیشتر در مواقعی که درب در وروردی پارکینگ نصب می شود

کرکره برقی انواع مختلفی دارد که بسته به شرایط و سطح ایمنی آن از طرف مشتریان تقاضا می شود :

کرکره برقی جهت مکان های تجاری و مغازه ها

کرکره برقی ایمن برای این مکان ها امکان چرخش حول یک محور را دارند که می تواند یکپارچه یا سوخ دار باشند که همزمان قابلیت دید و ایمنی را فارهم کنند. این یک گزینۀ مشهور برای کاربردهای تجاری و صنعتی است.

فرآیند نصب کرکره برقی از دو مرحله راه اندازی بخش مکانیکی و سپس راه اندازی بخش الکترونیکی می باشد. هر بخش می تواند مجزا نصب گردد، ولی برای راه اندازی نهایی باید هر دو بخش نصب گردیده باشد.

برای قسمت مکانیکی محیط نصب باید از یک حداقل امکاناتی برخوردار باشد و در این استاندارد این حداقل آماده درنظر گرفته شده و اگر محیط این مقدار را شامل نمی باشد نیاز است آن را به حداقل رساند.

نمونه هایی از کرکره برقی را در تصاویر زیر معرفی می کنیم :

کرکره برقی

 

 

کرکره برقی

 

 

کرکره برقی

 

 

کرکره برقی

 

 

کرکره برقی

 

 

کرکره برقی

 

 

کرکره برقی

 

 

کرکره برقی

 

 

کرکره برقی

 

 

کرکره برقی

 

 

کرکره برقی

 

 

کرکره برقی

1- جهت رویت ویترین مغازه ها در شب و جلوگیری از تجمع گازهای مضر در پارکینگ ها و تبادل جریان هوا در انبارها از سیستم پانچ استفاده میگردد.
2- استفاده از رنگهای پودری (الکترواستاتیک) ضدخش و مقاوم در برابر اثرات محیطی و گذشت زمان،تنوع رنگ کرکره برقی مطابق با سلایق گوناگون امکان پذیراست

قابلیت ساخت کرکره برقی در ابعاد مختلف و غیر متعارف

هماهنگی سازگاری با BMS و کنترل هوشمند

امکان دید در شب، مناسب برای فروشگاه ها

تکنولوژی مدرن کرکره برقی همراه با سهولت کاربرد


کرکره برقی به دلیل داشتن با کیفیت‌ترین نوع تیغه‌ها و موتور در هنگام حرکت بسیار روان و فاقد هر نوع صدای اضافه‌ای خواهد بود.
کرکره برقی به دلیل برخورداری از مرغوب‌ترین تجهیزات موجود مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییرات آب وهوایی و عوامل جوی خواهند داشت و با هر نوع شرایط محیطی سازگار خواهند بود.
کرکره برقی در هنگام قطع برق امکان باز و بسته شدن به صورت دستی را  فراهم می‌سازد. همچنین در صورت داشتن باتری بک‌آپ پس از هر بار قطع برق کرکره تا 80 مرتبه بالا و پایین می‌رود.

طریقه ی ساخت کرکره برقی به این صورت می باشد که از کنار هم گرفتن تیغه های کرکره برقی یا به عبارتی دیگر سوار کردن تیغه ها ساخته می شود .و از طریق موتور های الکترومکانیکی مخصوص باز و بسته می شود .

کرکره برقی با توجه به محیط مورد استفاده ی آن و بر حسب نیاز هر مشتری انتخاب می گردد .در مطالب زیر در خصوص کرکره برقی پارکینگی ارائه می کنیم :

جهت بهبود کیفیت تیغه های کرکره برقی قبل از رنگ وت پلاست و آبکاری می گردد.
وت پلاست و آبکاری در تیغه ها ی کرکره برقی باعث بالا رفتن کیفیت و دوام رنگ آن ها می شود.
وزن تیغه، رنگ به کار رفته در آن و مراحل آبکاری قبل از رنگ ارتباط مستقیمی با قیمت تمام شده آن دارد.

نکته مهم در انتخاب کرکره برقی وزن یک متر مربع و درجه سختی آن تیغه می باشد که در استحکام درب نقش به سزایی دارد. وزن استاندارد یک متر مربع تیغه بین 7.5 تا 8 کیلو گرم و درجه سختی آن بین 11 تا 12.5 می باشد.نکته بعد در خصوص نصب استاندارد و ایمن کرکره برقی می باشد، زیرا اگر کرکره برقی به صورت استاندارد نصب نگردد حوادث جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت .

اصلی ترین رکن های یک کرکره برقی ، موتور و کنترل باکس آن می باشد. زیرا موتور کرکره برقی نقش اساسی را در کنترل حرکت آن ایفا می کند .

کرکره برقی نسبت به کرکره سنتی مزایایی دارد که برخی از آن ها را بر میشماریم :
تنوع رنگی کرکره برقی زیاد است تا آنجایی که می توان در دکوراسیون  فروشگاه یک هارمونی چشم نواز ایجاد  کرد
کار با کرکره برقی راحتتر است زیرا نيازی به قفل و بست ندارد


کرکره برقی گردان اتوماتيك مدرن درب از ورورد اشعه مضر خورشيد جلوگيري مي كند. و بدين ترتيب كنترل نور فضاي داخل ساختمان و جدا كردن آن از محيط بيرون به راحتي انجام مي گيرد.

قیمت و هزینه نهایی بسیار مناسب کرکره برقی در برابر کارایی بالای سیستم .

به دلیل سیستم آنبالانس نیاز به فنر و کاسه فنر در کرکره رفع شده ( در صورت استفاده از موتور ساید و توبولار ) که خود عمر مکانیزم را افزایش می دهد .

امکان باز و بسته نمودن دستی کرکره برقی در هنگام قطع برق

کرکره برقی از قابلیت طراحی توسط لیزر و ایجاد تناسب رنگ با داخل و نمای ساختمان برخوردار می باشد .

گیربکس قوی کرکره برقی از باز شدن درب تحت فشار خارجی و بصورت دستی جلوگیری می نماید .

در صورت انتخاب مناسب نوع پروفیل تیغه ها و موتور ٬ حرکتی روان و بی صدا خواهد داشت .

کرکره برقی پارکینگی : این نوع کرکره برقی به سبب کاربرد از ایمنی و استحکام زیادی برخوردار است و همچنین باعث افزایش فضای قابل استفاده پارکینگ می گردد چرا که به فاصله کمی از درب میتوان ماشین پارک کرد بدون اینکه نگران باز و بسته شدن درب  پارکینگ باشیم.

تیغه های شفاف نانو یا پلی کربنات کرکره برقی که معمولا دارای ظاهری طلق مانند بوده و به دلیل زیبایی و امکان رویت محیط داخل از پشت تیغه ها ٬ اکثرا به عنوان درب فروشگاهها و مراکز تجاری مورد استفاده قرار میگیرند . این تیغه ها اشعه ماوراء بفنش خورشید را نیز بخوبی جذب می نمایند .

کرکره برقی در مقایسه با کرکره سنتی تفاوتها یا به عبارتی دیگر مزایایی دارد که برخی از آن ها را برمی شماریم :

کار با کرکره برقی راحتتر است زیرا نيازی به قفل و بست ندارد .
مناسب برای شرایط آب و هوایی مختلف .

دقت در انتخاب محل مناسب موتور و صفحه پلیت های کرکره برقی ٬ تا علاوه بر استفاده مناسب از فضای موجود محل مناسب و کافی جهت جمع شدن تیغه ها فراهم شود .

استفاده از کرکره برقی مزایای بسیار زیادی دارد که درموارد زیر برخی ازمکان های پر مصرف برای کرکره برقی را بر می شماریم :
مراکز تجاری

استفاده از  دوربین مدار بسته با کیفیت پایین تر: طبیعتا هرچه کیفیت تصویر  دوربین مدار بسته پایین تر باشد قیمت آن نیز پایین تر خواهد بود. در موقع انتخاب  دوربین مدار بسته باید توجه داشته باشید که کیفیت  دوربین مدار بسته را با توجه به کاربری آن انتخاب کنید و برای نقاط با حساسیت پایین از دوربین های با کیفیت کمتر استفاده کنید.همچنین توجه داشته باشید که در صورت استفاده از  دوربین مدار بسته با کیفیت بالا حتما از DVR با کیفیت ضبط بالا نیز استفاده کنید. در غیر این صورت تنها خواهید توانست تصاویر زنده را با کیفیت ببنید و در واقع هزینه ای که برای کیفیت  دوربین مدار بسته کرده بودید در ضبط بی اثر خواهد بود.

کرکره برقی پارکینگی اشغال کمترین فضا در ساختمان ها و سهولت تردد افراد

• کرکره برقی فروشگاهی دارای تیغه های ساخته شده از آلومینیوم استاندارد و سخت

کرکره برقی فروشگاهی مجهز به تیغه های غضروف دار

• کرکره برقی پارکینگ صرفه جویی در مصرف انرژی وکنترل سیستم تهویه

کرکره برقی پارکینگی بهره مندی از نمای زیبا و مدرن

•کرکره برقی فروشگاهی سایش مفصل های آلومینیوم

فناوری ساخت کرکره برقی فوم دار به این صورت می باشد که دو تیغه ی آلومینیومی به همدیگر متصل شده اند که این تیغه های آلومینیومی با هسته متراکم فوم دار از جنس پلی اورتان پر شده است . که این تیغه در امتداد مسیر عمودی اطراف یک لوله رول شده است .
مزیت تیغه ی کرکره برقی فوم دار:
جلو گیری از سایش مفصلهای آلومینیوم
جلوگیری از حرکت افقی تیغه ها هنگام بازو بسته شدن
جلوگیری کرکره برقی از سروصدا و نفوذ گرد و غبار

هنگامیکه ما نیاز به سیستمی داریم که علاوه بر داشتن زیبایی، از استحکام کافی برخوردار بوده و نیز عایقی برای صدا، حرارت و رطوبت باشد، کرکره برقی گزینه ی مناسبی به حساب خواهد آمد .
در کرکره برقی همه ی بعدهای مورد نظر کاملاً تحت پوشش قرار گرفته و سطح ایمنی بالایی را برای شما به ارمغان می آورد. کرکره برقی در تمامی اماکنی که درب های کرکره ای نیاز آن را برطرف میسازد کاربرد دارد و در دو نوع رول بیرون و رول داخل قابل نصب میباشد.
همچنین می توانیم با انتخاب رنگ های مقاوم و زیبای ارائه شده، درب مورد نظرخود را با فضاهای شهری و همچنین نمای ساختمان خودتان، هماهنگ سازیم.

قابل نصب کرکره برقی گردان در هر ساختمان:
کرکره برقی گردان اتوماتیک در تمام ساختمان ها اعم از آنها که در حال طراحی (توکار) و یا آنها که ساخته شده است (روکار) بدون ایجاد هزینه های اضافی ساختمانی قابل نصب است.

کنترل صدا:

کرکره برقی گردان آلودگی صدا از قبیل ترافیک و غیره را به میزان 80% کاهش می دهد.

جنس:
کرکره برقی گردان اتوماتیک آلومینیوم با رنگ کوره ای دائم، با فوم پلی اورتان (اسفنجی) است که در مقایسه با کرکره های چوبی از استحکام و دوام بیشتری برخوردار است.

از انواع کرکره برقی میتوان کرکره برقی گردان اشاره کرد که برخی از خصوصیات زیر را در اختیار ما قرار می دهد .

عایق باد و باران:
کرکره برقی گردان اتوماتیک  به هنگام وقوع توفان، باد، باران و سایر عوامل جوی مزاحم، به اختیار و کنترل شما به طور دستی با یک حرکت ساده و یا به طور اتوماتیک با استفاده از سنسورهای اتوماتیک بسته شده و یک حفاظ زیبا و با اطمینان ایجاد می کنند.

فضای آرام و خصوصی:

کرکره برقی گردان اتوماتیک محیطی آرام و خصوصی را برای شما ایجاد می کند. این کرکره ها با ویژگی خاصی که طراحی شده اند قابلیت های زیادی برای تأمین یک مکان امن و آرام را برای شما دارند.

حفاظت:
کرکره برقی گردان اتوماتیک امنیتی بی نظیر به محل زندگی و کار شما می دهند.
با استفاده از کرکره کلیه راه های ورورد و خروج ساختمان تحت کنترل شما خواهد بود، لذا : مانع ورورد سارقین شده، آلودگی صوتی را کاهش داده و با حفظ سرما و گرما در داخل ساختمان هزینه مصرف انرژی را کاهش می دهد.

از مزایای  کرکره برقی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

مناسب برای هر نوع شرایط آب و هوایی

 به دلیل طراحی خاص  کرکره برقی و استحکام مکانیکی قطعات ٬ محیط داخلی بخوبی از ورود سارقین ٬ گرد و غبار ٬ باد و باران ( در هنگام طوفان ) حفظ می نماید .

 امکان نصب بصورت غیر متعارف در ابعاد بسیار بزرگ وجود دارد .

 از قابلیت طراحی توسط لیزر و ایجاد تناسب رنگ با داخل و نمای ساختمان برخوردار می باشد .

گیربکس قوی  کرکره برقی از باز شدن درب تحت فشار خارجی و بصورت دستی جلوگیری می نماید .

 در صورت انتخاب مناسب نوع پروفیل تیغه ها و موتور ٬ حرکتی روان و بی صدا خواهد داشت .

 امکان نصب قفل الکترو مغناطیسی بر روی  کرکره برقی و تحریک آن توسط خروجی 12v سیستم وجود دارد .

مزیت این نوع کرکره برقی

1- به دلیل فیزیک خاص ظاهریشان در زمان رول شدن فضای کمتری را اشغال می کنند.
2- از نظر توان و قدرت کشش ، دارای رنجهای مختلفی هستند.
3- به لحاظ قیمت نسبت به موتورهای سنترال و ساید قیمتی مناسب تر دارند.
4- در هنگام قطع برق به سیستم خلاص کن دستی مجهز میباشند.

 

این نوع از کرکره برقی از موتورهای جدیدی بهره می برند که شکلی استوانه ای و شبیه به لوله دارند که اصطلاحا در صنعت (توبلار موتور tubular motor) نامیده میشوند. این نوع موتورها در رنجهای مختلف (با توجه به قدرت موتور) موجود میباشند همچنین با توجه به طراحی و دیزاین خاص فیزیکی در هنگام رول شدن قطر کمتری را اشغال میکنند. ضمنا این تیپ موتورها دارای سیستم خلاص کن دستی میباشند که باعث می شود در زمان قطع برق در باز و بسته شود.

کرکره های سنتی نسبت به  کرکره برقی ایراداتی دارند.در ذیل موارد برتری  کرکره برقی را برشمرده ایم :

1- با انتخاب رنگ های مختلف می توان نسبت به ایجاد هارمونی در دکوراسیون فروشگاه های خود کوشید.
2-چنابچه در آینده ابعاد محل نصب تغییر یابد اقلام کرکره قابل بازیافت می باشد.
3- در صورت درخواست می توان از پروفیل های پانچ شده (سوراخ دار) استفاده کرد که با نورپردازی در شب ، فروشگاه شما جلوه بیشتری خواهد داشت.
4- به آسانی قابل تخریب نمی باشند ؛ ضمناً نیاز به قفل و بست نیز ندارد چراکه این مکانیزم در خود موتور تعریف شده است .
5- پارکینگ منازل و یا فروشگاه های شما را آراسته و زیباتر می کنند و به راحتی قابل شستشو می باشد.
6- از نظر ایمنی دارای درجه استاندارد می باشند.
7- پروفیل ها در سایز های مختلف به گونه ای طراحی شده اند که هر گونه سلیقه ای را در بر می گیرد.
• نوع 5/5 سانتی Hesa 52) ) که تا عرض 3 متر را پوشش می دهد .
• نوع 8 سانتی ( Hesa 82 ) و 10سانتی (Hesa 92 ) که تا عرض 6 متر را پوشش می دهند .
 کرکره برقی در مراکز و مکانهای صنعتی و پارکینگهای مجتمع مسکونی که تعداد تردد آنها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد

موتورهاي  سايد  سیستم مونتاژ موتورهای سنترال به نحوی است که می باید از کاسه فنر جهت تکمیل سیستم شفت استفاده کنید تعداد کاسه فنر در شفت  کرکره برقی اتوماتیک ارتباط مستقیم با عرض کرکره برقی دارد و هر آنچه عرض کار افزایش بیابد بر تعداد کاسه فنر شفت افزوده می شود .

موتورهاي  مركزي
همچنانکه از نام این تیپ موتور قابل تشخیص است در موقع مونتاژ قطعات و اجزا کرکره برقی موتور، در قسمت میانی و مرکزی شفت نصب میگردد. موتورهای سنترال به لحاظ قدرت ، کیفیت و کشش دررنجهای بسیار متنوع در بازار موجود می باشند اين موتور کرکره برقیقابل نصب بر روي كركره هاي قديمي نيز مي باشد  .

 موتورهاي توبلار
اين موتورهاي استوانه اي شكل بوده و در داخل لوله هاي معمولي يا هشت ضلعي ثابت ميشوند ، با چرخش موتور لوله نيز مي چرخد و  تيغه ها را در روي محيط خود جمع ميكند .
 


کرکره برقی داراي تکنولوژي مدرن و پیشرفته بوده و استفاده از آن سهل و آسان می باشد.  مرکز کنترل پیشرفته در آن باعث ایجاد امنیت، آرامش خیال و سهولت کارکرد آن بصورت دستی و اتوماتیک شده است. این مدل درب ها به دلیل کم حجم بودن و جمع شدن در زیر سقف فروشگاه ها و یا مراکز تجاري و یا به صورت عمودي در سوله ها و کارخانه ها، هم باعث کارآیی بیشتر و هم داراي زیبایی مضاعف می باشد و کاربرد آن در مراکز تجاري، فروشگاه ها و واحد هاي صنعتی باعث ایجاد امنیت، راحتی و سهولت در استفاده از آن شده است.کرکره برقی اتوماتیک که از پروفیل هاي دو جداره از جنس آلومینیوم (اکسترود و یا رول فرم) و یا گالوانیزه تشکیل شده اند با تنوع رنگی بسیار بالا که با استفاده از مکانیزم و فرمان کنترل از راه دور به راحتی و با سرعت بهتر باز و بسته می شوند، نقش مهمی را در این امر ایفا می کنند. درب هاي اتوماتیک درگاه هایی هستند که به وس یله سیستم ها ي پنو ما تیکی (فشار گاز، فشار باد )،هیدرولیکی(فشار مایعات، فشار روغنی) و الکترو موتوري (نیروي برق، دنده ، گیر بکس) کنترل می شوند و بسته به مکان نصب و کاربردشان درب هاي گوناگون به همراه سیستم هاي کنترلی متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.
 تجهیزات کرکره برقی:

1-شفت (لوله اصلی که وزن درب وقتیکه باز است یا روي زمین قرار نگرفته به روي آن منتقل می گردد)
2--ریل: ریل راهنماي تیغه ها است که باعث می شود از مسیر خود خارج نگردند و در یک خط حرکت کنند. در ریل واشرهاي مویی قرار می گیرد که باعث می شود تیغه ها بر روي آنها سر بخورند و اصطکاك کمتر گردد. بدین ترتیب دیگر نیاز به روغنکاري نیست.
3- موتور مورد استفاده براي اتوماسیون
4- برد مورد استفاده براي اتوماسیون
5- خلاص کن دستی
6- کلید براي باز و بسته کردن دستی دستگاه
7- سیم برق براي تغذیه دستگاه
8- کاسه هاي فنر و فنر (این فنرها وزن درب را در جهت معکوس خنثی می کنند تا درب به سهولت باز و بسته گردد).

 

قسمتهاي اصلي يک سيستم کرکره برقی با مکانيسم الکترومکانيکي به صورت زير است
۱- ‏موتور الکتريکي
۲- ‏قسمت مکانيکي يا گيربکسي
۳- برد الکترونيکي
۴ ‏- تجهيزات ايمني
۵- ‏شستي هاي کنترل دستي
۶- ريموت کنترل

خصوصیات کرکره برقی هوشمند

1-زیبایی فوق العاده کرکره برقی اتوماتیک متفاوت با کرکره های سنتی

2- ایمنی بی نظیر به دلیل نوع خاص طراحی کرکره برقی

3-این نوع کرکره برقی از جنس آلومینیوم سخت کاری و تقویت شده دوجداره
عایق نسبی صوت و حرارت و برودت در کرکره فروشگاهی

 


4- امکان باز و بسته نمودن به وسیله کنترل از راه دور، کلید برقی و دستی


5- مقاوم در برابر تغییرات آب و هوای،پوسیدگی،آتش سوزی و زنگ زدگی


6- استفاده از رنگهای پودری (الکترواستاتیک) ضدخش و مقاوم در برابر اثرات

7- محیطی و گذشت زمان،تنوع رنگ مطابق با سلایق گوناگون امکان پذیراست
 

8- جهت رویت ویترین مغازه ها در شب و جلوگیری از تجمع گازهای مضر در

 پارکینگ ها و تبادل جریان هوا در انبارها از سیستم پانچ استفاده میگردد.

 
9- کرکره برقی در دو نوع رول آپ و توبولار بسته به امکانات محیطی شما

 نصب میگرد 
10- امکان ساخت یکپارچه در ابعاد مختلف و غیر متعارف در کرکره اتوماتیک

11- آسانی کاربرد به همراه امنیت بالا در کرکره برقی- عدم اشغال فضای مفید در عرض و ارتفاع ورودی در کرکره برقی


کرکره برقی در کجا استفاده می شود اگر شما میخواهید محیط کار یا زندگیتان علاوه بر زیبایی ، در برابر صدا ، حرارت ، گرد و غبار و رطوبت عایق بوده و از لحاظ ایمنی نیز دارای امنیت باشید کرکره های برقی پیشنهاد ما به شماست از کرکره برقی در اماکنی مانند فروشگاه ها، مغازه ها، مجتمع های مسکونی ، ویلاهای شخصی و پارکینگ ها استفاده می شود. کرکره برقی نوعی از کرکره می باشد که به وسیله موتور و با استفاده از قدرت برق عمل کرده و در محور عمودی بالا و پایین می رود. 1-کرکره برقی تجاری : این کرکره برقی از ایمنی بالایی برخوردار است. 2-کرکره برقی پارکینگی : این نوع کرکره برقی به سبب کاربرد از ایمنی و استحکام زیادی برخوردار است و همچنین باعث افزایش فضای قابل استفاده پارکینگ می گردد 3-کرکره برقی خانگی : از جنس آلومنیوم است که با فوم داخل آن پر شده است تا عایقی در برابر صدا باشد

صفحه1 از2